darmowy-intranet.pl

intranet dla Twojej firmy

 INFO
Obecna wersja: 4.0
Data wydania: 06-04-2017
Następne wydanie: 4.1

Najnowsza wersja darmowego intranetu to 4.0 Obecnie prace trwają nad wersją 4.1

Darmowy Intranet

Intranet

Intranet ma za zadanie ułatwić prowadzenie firmy czyli wewnętrzną komunikację między pracownikami, rozdzielanie obowiązków czy dbanie o terminowe wywiązywanie się ze zleceń.

Zarządzanie zadaniami

Dodawaj nowe zadania, rozdzielaj je pracownikom, sprawdzaj statusy, intranet umożliwia podział na zadania krótko i długo terminowe. Rozdzielaj zadania do odpowiednich działów.


Statystyki

Prowadź statystyki z wykonanej pracy dla każdego swojego klienta. Za pomocą intranetu wszystkie informacje będą w zasięgu jednego kliknięcia. Twórz raporty miesięczne, roczne, pełne lub skrócone. Pokaż jaką pracę wykonujesz!


Notatnik / przypominacz

Zapisuj swoje notatki, miej wszystkie informacje pod ręką. Przydzielaj notatki do odpowiednich działów lub napisz do swojego klienta. Jesteś zapominalski? Intranet posiada funkcje przypominania.


Kliencie, przypisz mi zadanie

Klient nie musi dzwonić aby złożyć zamówienie czy poinformować o problemie, wystarczy, że założysz mu konto w intranecie i od tej chwili może zgłaszać problemy przez internet, a Ty będziesz dostawać powiadomienia na email.


Jeśli masz problem lub po prostu nie wiesz jak wdrożyć u siebie darmowy intranet to również mogę dla Ciebie taką usługę wykonać, jednak będzie to usługa płatna w zależności od wielkości środowiska (jeśli masz pytania odnośnie płatnego wdrożenia intranetu to proszę pisać na adres slawek@linux-user.eu)